Tarihçemiz

voltaren

voltaren

augmentin

augmentin website

melatonin

melatonin tecomed.es

acticin

acticin open

how much is an abortion pill

abortion pill

        1963 yılında kurulmuş  olan şirketlerimiz halen TEDAŞ,Türk Telekominikasyon A.Ş. ve özel sektör kurumlarına emprenyeli  ahşap telefon - elektrik direkleri,  maden direği, kereste, travers, çit kazığı, sera kerestesi, su soğutma kulesi keresteleri, park-bahçe peyzajında kullanılan ahşap ürünler ve son senelerde yoğun olarak  bina dış cephe giydirmelerinde kullanılan karkas üretiminde lider konumundadır.
 
        Halen toplam 300.000 m3/yıl kapasite ve  7,5 m - 42 m arası uzunlukta  vakum-basınç kazanları ile Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde hizmet vermekteyiz.
 
        1963 yılından itibaren emprenye edilen Türk Telekominikasyon A.Ş. ve TEDAŞ'a ait ahşap direklerin (ilk tesis edildikleri tarihteki niteliklerini koruyarak hizmet vermekte olduklarını) halen hizmet vermekte olduğunu belirtmekten gurur duyarız.
 
         Uygulamalarını kendileri yapmak isteyen şirket veya şahıslara  gerek daldırma,    …   gerekse vakum-basınçlı metodlar için  Alman Obermeier ve  BASF Wolman lisansları  altında
Türkiye de tek yetkili olarak ürettiğimiz ya da  ithal ettiğimiz kimyasalların  satışını Replica Watches da yaptığımızı belirtmek isteriz.
 
       Şirket faaliyetlerimize 2003 yılında  ….çam, ladin ….. gibi yumuşak …. tomruk ve kereste imalatı ve ithalatı da eklenmiştir. Tomruk ve hazır keresteden yapılan imalatımız için Bolu’da 60.000 m2 arazi üzerinde 4.500 m2 kapalı alana sahip fabrika yatırımını gerçekleştirdik. Piyasa ihtiyaç ve sektördeki gelişmeleri de takip ederek 2011 Yılında ise Finger Joint ve Laminasyon Sistemini hayata geçirdik.