Hakkımızda

amitriptyline 10mg

buy amitriptyline avvocatoventura.it

zoloft and pregnancy first trimester

zoloft pregnancy studies news.bs.kg

amlodipin teva

amlodipin

prednisolon

prednisolon bivirkninger

mixing adderall and weed

mixing lexapro and weed nguoiviendong.net

claritin d and pregnancy category

claritin pregnancy rating blog.toolroom.at

amlodipin teva

amlodipin actavis

mixing ibuprofen and weed

mixing melatonin and weed go

domperidone arrow

domperidone sirop

buy abortion pill uk

abortion pill online blog.idilbaby.com

tadalafil generico mylan

cialis originale open

imipramin wirkung

imipramin halbwertszeit hvorlangtidat.website imipramin yan etkileri

 

Emsan Korusan A.Ş. ve Ramtaş A.Ş. şirketler grubu ahşap koruma, emprenye uygulama , emprenye maddeleri, emprenyeli / emprenyesiz kereste üretimi konularında uzmanlaşmış ve 50 yılı aşkın tecrübesini genç ekibiyle birleştirmeyi başarmış bir firmadır.

 

Emsan Korusan A.Ş. Vakum - Basınç yöntemiyle uygulanan emprenye maddelerini imal etmekte ve daldırma sistemi ile uygulanan emprenye maddelerinin ithalatını gerçekleştirmektedir.

 

Şirketler grubumuz ,geçmişten bugüne, TEDAŞ, TÜRK TELEKOM ve özel firmalar için emprenyeli ağaç hat direkleri imalatı alanında lider firma özelliğini korumaktadır.

 

Şirketlerimiz son yıllarda Bolu'da kereste ve emprenye kimyasalları üretim merkezi ve bunun yanında Türkiye genelinde dokuz adet vakum - basınç emprenye tesisi ile geniş bir alana yayılarak diğer mamullerin yanında piyasaya hazır emprenyeli kereste de sunmaya başlamıştır.

 

Alman Dr. Wolman GmbH ve Kurt Obermeier GMBH firmalarının üretim lisanslarıyla CCB Emprenye maddesi imalatını yapmaktayız. Türkiye’de emprenye maddesi üretimini gerçekleştiren tek şirketler grubuyuz . Aynı firmaların Yetkili Satıcısı olarak daldırma emprenyesi maddeleri ve Vakum Basınç sistemiyle uygulanan kimyasalların satışını da gerçekleştirmekteyiz.

 

Pek çok yakın ve uzak ülkeye de ihracatımız mevcut olup ürünlerimiz tüm gerekli kalite standardınıda yerine getirmektedir.

 

Tüm üretimlerimiz ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001 kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Üretimini ve satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizin tamamı TSE Standartlarına uygundur. Ayrıca tüm tesislerimiz çevre mevzuatlarına uyumlu olarak faaliyet göstermekte olup bu durum gerekli makamlar tarafından belgelendirilmiştir.

 

KAPASİTE DURUMU
 

* Emprenye maddesi imalatı : 1.800.000 Kg, 

* Emprenyeli Ahşap Tel Direk 250.000 Adet

* Tomruk biçme : 50.000 m3,

* Profil çekme : 25.000 m3,

* Yuvarlak standart torna çekme : 15.000 m3

* Fırınlı Ahşap Kurutma : 10.000 m3, 

* Emprenye işlemi : 300.000 m3,