Hakkımızda

isofair

isofair read

vibramycin

vibramycin blog.frenchmarketing.co.uk

nexium

nexium truzannelousberg.nl

abortion clinic fargo nd

abortion clinic fargo nd read here

naltrexone buy online

buy naltrexone online india ccopi.com

 

Emsan Korusan A.Ş. ve Ramtaş A.Ş. şirketler grubu ahşap koruma, emprenye uygulama , emprenye maddeleri, emprenyeli / emprenyesiz kereste üretimi konularında uzmanlaşmış ve 50 yılı aşkın tecrübesini genç ekibiyle birleştirmeyi başarmış bir firmadır.

 

Emsan Korusan A.Ş. Vakum -  Basınç yöntemiyle uygulanan emprenye maddelerini imal etmekte ve daldırma sistemi ile uygulanan emprenye maddelerinin ithalatını gerçekleştirmektedir.

 

Şirketler grubumuz best replica watches,geçmişten bugüne, TEDAŞ, TÜRK TELEKOM ve özel firmalar için emprenyeli ağaç hat direkleri imalatı alanında lider firma özelliğini korumaktadır.

 

Şirketlerimiz son yıllarda Bolu'da kereste ve emprenye kimyasalları üretim merkezi ve bunun yanında Türkiye genelinde dokuz adet vakum - basınç emprenye tesisi ile geniş bir alana yayılarak diğer mamullerin yanında piyasaya hazır emprenyeli kereste de sunmaya başlamıştır.

 

Alman Dr. Wolman GmbH ve Kurt Obermeier GMBH firmalarının üretim lisanslarıyla CCB Emprenye maddesi imalatını yapmaktayız. Türkiye’de emprenye maddesi üretimini gerçekleştiren tek şirketler grubuyuz . Aynı firmaların Yetkili Satıcısı olarak daldırma emprenyesi maddeleri ve Vakum Basınç sistemiyle uygulanan kimyasalların satışını da gerçekleştirmekteyiz.

 

Pek çok yakın ve uzak ülkeye de ihracatımız mevcut olup ürünlerimiz tüm gerekli kalite standardınıda yerine getirmektedir.

 

Tüm üretimlerimiz ISO 9001, ISO 14001, ISO 18001 kalite standartlarına uygun olarak gerçekleştirilmektedir. Üretimini ve satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizin tamamı TSE Standartlarına uygundur. Ayrıca tüm tesislerimiz çevre mevzuatlarına uyumlu olarak faaliyet göstermekte olup bu durum gerekli makamlar tarafından belgelendirilmiştir.

 

KAPASİTE DURUMU
 

* Emprenye maddesi imalatı : 1.800.000 Kg, 

* Emprenyeli Ahşap Tel Direk 250.000 Adet

* Tomruk biçme : 50.000 m3,

* Profil çekme : 25.000 m3,

* Yuvarlak standart torna çekme : 15.000 m3

* Fırınlı Ahşap Kurutma : 10.000 m3, 

* Emprenye işlemi : 300.000 m3,